Uzaktan Yaşam Koçluğu

Uzaktan yani online olarak yapılan  yaşam koçluğu hizmeti danışanlara zaman kazandırmaktadır.

Koçluk hizmetinin kişisel gelişime en büyük katkısı kısa zamanda değişimin başlamasını sağlamaktır.

Öz-farkındalık sahibi olmak sadece zorlu işlerde çalışarak yada zorlu maceralara(Everest’e tırmanmak yada okyanusları aşmak) atılarak zenginlerin veya maceraperestlerin başarabileceği bir olgu değildir. Daha etkili, daha ucuz ve  çok yönlü bir ilerleme koçlukla rahat bir şekilde başarılabilmektedir. Farkındalığın  artısı ise bize öğrenmekte zorlandığımız bir iş, bir görev veya yabancı dil konusunda başaramadığımız, üstesinden gelemediğimiz konularda özgüven kazandırmak ve bunları  içsel olarak motive şekilde nasıl başarabileceğimizi öğreterek sonuç aldırmaktır. Sonuç tabi ki koyduğunuz hedefle alakalı olacak. Bununla beraber sigara veya alkol bağımlılığı gibi sorunlarla da başa çıkabileceğiniz cesaret ve özgüveni size kazandıracaktır.

Size kendi öz değerlerinizi fark ettirerek yabancı dil veya başka bir yetenek veya programı öğrenememenizdeki temel sebebin ne olduğunu ve bunu nasıl  aşabileceğinizi keşfettireceğiz.

Yani Profesyonel Koçluğun en önemli özelliğinin  çok etkili bir yöntem olmasının dışında,insan hayatını ve başarı imkanlarını keşfettirerek ödenen bedelin çok daha ötesinde kazanımlar sağlamasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

7/24 Bize iletişim Panelimiz Üzerinden Ulaşabilirsiniz...