Hakkımızda

Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Hakkımızda

 

PRATİK AKIL bireysel ve kurumsal gelişim koçluğu ve danışmanlığı  alanlarında hizmet vermek adına Ayla Yaşam ve Öğrenci koçluğu merkezi bünyesinde Ekim 2018 tarihinde Çerkezköy-Tekirdağ’da kurumsal bir marka olarak oluşmuş ve faaliyete geçmiştir. Bununla beraber özgün sanat ve sanat eserlerinin tanıtımını yaparak sanatçılarımıza maddi kazanç elde etmelerine olanak sağlayacak e-ticaret sistemi alanında projeler geliştirmektedir.

Bireysel koçluk alanında yaşam koçluğu, performans koçluğu, kariyer koçluğu , kuantum düşünce tekniği, öğrenci koçluğu birebir seans veya online olarak internet bağlantısı sayesinde yapılmakta olup nefes koçluğu ve NLP  seansları  birebir veya grup halinde gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal koçluk bünyesinde Takım koçluğu, Liderlik, iletişim, Motivasyon ve İlham kaynakları eğitimlerini vermekteyiz. Bu eğitimlerimiz uygulamalı senaryolar şeklinde de gerçekleştirilmektedir.Bizler evrendeki dört temel kuvvetten(kütle çekim, elektromanyetik, yeğin ve zayıf nükleer bağ) ilham alarak dört kök değer belirleyip bu temel üzerinden tüm organizasyonu yapılandırmaktayız.

Bu değerler sevgi, takım çalışması, öğrenme aşkı ve girişimciliktir.

Sevgi, bizi bir araya getiren ve ne yapmamız gerektiğine karar verdirip, güdüleyen değer.

Takım çalışması, bizi beraber hareket etmeye motive eden, birlik ve bütünlüğümüzü sürdürecek olan değer.

Öğrenme aşkı, bizi merak duygusuyla beraber sürekli gelişim ve değişime teşvik eden değer.

Girişimcilik , bizi bölgesel ve ulusal düzeyde alanımızda öncü yapacak ve beynelmilel toplumda kendi öz değerlerimizi yaygınlaştırıp geleceği inşa etmemizi sağlayacak olan değer.

Vizyonumuz,  insanlığa profesyonel koçluğun yöntemleri ve ilkeleriyle ilham ve cesaret vermek.

Hedefimiz ,yeryüzündeki tüm canlıların barış içerisinde yaşayabilecekleri ortamı sağlamak adına insanoğluna değerlere odaklı bir sistemi inşa edecek farkındalığı kazandırmak.

2 Kasım 2018
WhatsApp chat