Tekirdağ Kurumsal Koçluk

Strategy, Coach, Business.

Kurumsal koçluk alanında Tekirdağ Çerkezköy’de hizmete başladığımız Pratik Akıl Koçluk ve Danışmanlık markasıyla bölgemizdeki değerli firmalarımıza çalışan performansıyla ilgili  etkili  ve özgün çözümler sunmaktayız. Tekirdağ Kurumsal Koçluk

Liderlik,  motivasyon, iletişim, koçluk,  NLP ve kuantum mekaniği alanlarındaki eğitim içeriklerimiz ile şirket değer ve kültürünüze uygun olarak hazırlayacağımız sunum veya uygulamalı  eğitim seçeneklerimiz mevcuttur. Sunum şeklinde yapılan en az  2 saatlik eğitimlerimiz dışında 2 gün kadar sürebilen uygulamalı eğitimlerimiz mevcuttur. Performans, ekip çalışması ve motivasyon gibi çalışma hayatının önemli konularını bizler kendimize ödev konusu  yapmış ve bu konudaki etkili çözümleri bulmak adına eğitim, sanayi ve sosyal alandaki en etkili uygulamaları sizlere hizmet vermek adına düzenlemekte ,koçluğun en güncel ilke ve metotlarıyla içeriklerimizi zenginleştirmekteyiz.

Alanımızdaki eğitimlerin çoğunun İstanbul merkezli firmalardan alındığını görüyoruz, bizler Çerkezköy ve civar ilçelerin kültür ve yaşam tarzına daha uygun ve daha etkili çözümler bulduğumuzu, mavi yaka ve beyaz yaka olarak farklı beklentilerin çözümünü ortak eğitimler de vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

7/24 Bize iletişim Panelimiz Üzerinden Ulaşabilirsiniz...