Silivri Yaşam Koçu

Trakya’da yaşam koçluğu hizmeti veren Ayla Yaşam ve Öğrenci Koçluğu merkezi bünyesinde yapılan yaşam koçluğu seans ve eğitimleri sayesinde farkındalık kazanacak, duygu ve düşüncelerinizin hayatınızdaki öneminizi fark edeceksiniz. Peki biz yaşam koçluğunda ne yapıyoruz?

Tarz ve yöntem olarak Bilişsel Koçluk, NLP, Kuantum, Spor psikolojisi, Pozitif psikoloji ve Alfred Adler’in bireysel psikoloji kuramından yararlanmaktayız. Ayrıca nefes koçluğu, öğrenci koçluğu ,ilişki ve Aile koçluğu hizmetleri de vermekteyiz. Kurumumuz bünyesinde yer alan psikoloji danışmanlarımız da ayrıca koçluk dışında destek verilebilecek alanlarda destek vermektedirler.

Kurumumuz Association for Coaching ve LIVCON destekli eğitimler de vermektedir.

Bunlar, Yaşam Koçluğu, NLP ve KUANTUM eğitimleridir. Aralık  ayı içerisinde başlayacak olan eğitimlerimiz 8 hafta boyunca sürecek, toplam 16 saatten oluşacaktır.. Bu eğitimlerle birlikte kurumsal olarak verdiğimiz Motivasyon, liderlik ve iletişim eğitimlerimiz de mevcuttur. Ayrıca Pratikakil.com internet sitemizi ayrıca Facebook’taki Pratik akıl ,Instagramdan pratik_akil ve Youtube’tan Pratik Akıl sayfalarımızı da takip edebilirsiniz. Tecrübeli ve etkin ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

7/24 Bize iletişim Panelimiz Üzerinden Ulaşabilirsiniz...