Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Tekirdağ Yaşam Koçu

Gerçek bir yaşam koçu olabilmenin bence en önemli kaidelerinden biri yaşadığı bölgedeki toplumu ne kadar tanıdığı, insanların ihtiyaçlarının gerçekten ne olduğu yada  hayatında değişiklik arayan, daha mutlu bir özel hayat veya daha fazla sevdiği ve önemsediği bir işi yapmanın hayalini kuran insanların kendi özleriyle buluşmalarına yardımcı olacak teknikleri uygulamak. Bunlar gerçekten de yaratıcı bir zihin ,güçlü bir empati ve dinleme yeteneği ve de tabi ki özgüven gerektirmektedir.

İyi bir eğitimin verdiği özgüvenle ,sevdiği bir işi yapmakla Tekirdağ yaşam Koçu olarak ben Recep Keskin ve  Pratik Akıl Koçluk ve Danışmanlık hizmeti Çerkezköy de Ayla yaşam ve öğrenci koçluğu merkezinde Ekim 2018 tarihi itibariyle faaliyete girmiştir .Gerek bireysel, gerekse kurumsal olarak verdiğimiz eğitimler olacaktır. Öğrenci koçluğu da aynı şekilde güçlü bir alanımız olarak kalacak.

Bizi biz yapan öğrenme ve paylaşma gibi değerlerimiz, toplumdaki farkındalığın oluşması için proaktif olmamıza sebep olmuştur. Biz ve bizim gibi kuruluşların artması dileğiyle

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

WhatsApp chat