Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Tekirdağ Kurumsal Koçluk Hizmeti Fiyatları

Bireysel de olduğu gibi kurumsalda  da koçluk hizmetlerini verebileceğimiz alanların bölgede kısıtlı olması bu gibi topluma faydalı kurumların ayakta duramamalarına sebebiyet verecektir.

Gerçekte günümüz çağdaş toplumunda bir nevi dergah diye adlandırabileceğimiz bu organizasyonların, Tekirdağ kurumsal koçluk ve danışmanlık hizmetini sunabilecekleri alanlar sanayi sektörü ve devletin destekleyebileceği üniversite gibi kurumlardır. Sanayi sektöründe hem beyaz yaka hem de mavi yaka için gerekli olan farkındalık ve motivasyon eğitimleri en doğru yerden alınmalı ve eğitimlerin devamlılığı sağlanmalıdır.

Üniversitelerimizde de daha çok iletişim ve bilişime hazırladığımız öğrencilerimizin koçluk yaklaşımını öğrenmeleri ve bunu mezun olduktan sonra kullanmalarıyla beraber daha etkin çalışanlar durumuna,

Gelmeleri beklenmektedir.

Gerçekte de bizim için uygun olan sistem, koçluğun tüm alanlara yaygınlaştırılmasıyla oluşacak olan toplumsal farkındalık ve pozitif iletişim değerleridir.

Toplumdaki her bireyin kendi öz değerlerinin farkında olması ve de etkileşimde olduğu bireylerle empati kurabilmesi bizi daha mutlu, müreffeh ve şahsiyet sahibi olan bir ülkeye dönüştürecektir.

Detaylı Bilgi ;

Tekirdağ Yaşam Koçu – Recep Keskin

0544 259 74 25

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

WhatsApp chat