Kuantum Eğitimi

KUANTUM SIÇRAMA İLE BAŞARI

Modern hayatın debdebesinde kendi ihtiyaçlarını ve işteki başarıyı optimum seviyede yakalamınızı sağlayacak olan KUANTUM SIÇRAMA İLE BAŞARI adlı eğitimimiz toplam dokuz haftalık bir eğitimden sonra danışanlarımızda üst düzey bir fakındalık oluşturmakla beraber kendi duygusal ve zihinsel prangalardan kurtulmasını sağlayacak değişimi yaratacaktır. Her hafta yaklaşık 2-3 saat sürecek eğtimlerde ,Kuantum Mekaniği, Yaşama Sanatı(öz-farkındalık ve insanları tanıma),Beden dili,hedef belirleme ve NLP,düşüncenin gücü, Pozitif psikoloji, motivasyon ve iyimser bakış açısı kazanma öğretileri,Zaman perspektifi ve yönetimi,stres yönetimi ve temel koçluk becerileri,Liderlik becerileri,

Etkili İletişim ve empati kurmak gibi bir çok alanda eğitimler verilmekle beraber danışan toplma altı seans birebir Profesyonel koçluk seansını alabilecektir. Koçluk seansları eğitimin 7.haftasından itibaren sürecek olup eğitimden 3 hafta sonra da devam edecektir. Yeterli görülmediği taktirde de danışana birebir veya grup olarak NLP seansları maksimum 2 seans olarak danışana verilcektir.

Bu eğitim modeli tamamen en etkili başarı modellerinden olan ÖZFARKINDALIK-KARAR BİLİMİ-MOTİVASYON-ZAMAN YÖNETİMİ-STRES YÖNETİMİ VE BAŞARI adımlarının uyarlaması olmakla beraber birebir seanslar,NLP,Liderlik ve Kuantum adımlarını eklemekle beraber kişide yoğun bir pozitif enerji yaratarak bulunduğu yaşam çizgisinden hedeflediği yada daha mutlu olacağı yaşam çizgisine sıçramayı sağlayacaktır.Eğitimin ismi Kuantum Mekaniğinden esinlenerek parçacıkalrın aşırı enerji alımında bir üst orbitale  yaptıkları ani sıçramadan almıştır.