Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Çerkezköy Kurumsal Koçluk Hizmeti

Çerkezköy, mavi yakanın, Galip ustaların şehri. Sabah ,ikindi vakti ve geceleyin servis saatlerinin olduğu, sanayi bölgesindeki fabrikalara göre uyuyan, uyanan, yaşayan ve ölen insanların şehri.

Sabah saat 7 de kalkıp, servise yetişmek için çabalayan, iki poğaça veya simit alıp işyerinin mutfağında kahvaltı yapan, makinesinin başına geçince öğle yemeğine kadar çalışan, öğle yemeğinde emek verdiği işyerinde yemek sırasını bekleyen, şu beyaz yakada önümüze geçmeden yemeğimizi hemen alabilsek diye fısıldayan, yemekten sonra bir bardak çay eşliğinde sigara içen sonra da saat 4 olsa da gitsek ,mesai var mıdır acep diye düşünen alın teriyle parasını kazanan emekçilerin şehri.
Kuruluşu Bulgaristan’dan ilk gelen muhacirlerle olmuş.1911 yılında belediyelik olmuş arması çarkın içine girmiş bir kalptir. Ne güzel bir semboldür, şehri ve insanı yani aslında Çerkezköy’ü anlatan.
Çerkezköy bireysel koçluk ve kurumsal koçluk hizmeti vermek amacıyla Pratik Akıl fikri Ayla yaşam ve öğrenci koçluğu merkezinde doğmuştur. Bizi Çerkezköy’e ve buradan da tüm dünyaya hizmet vermemizi sağlayacak olan değerimiz kendi insanımızdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

WhatsApp chat