Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Çerkezköy Bireysel Koçluk Hizmeti

Çerkezköy -Tekirdağ’da bireysel anlamda koçluk yapan tek kurum Ayla yaşam ve öğrenci koçluğu merkezi. Koçluk dediğimiz öğrencileri ders çalıştırmak, önünüze yapılacaklar listesi koymak değil.
Koçun görevi direktifler vermek, ellerini göğsünde kavuşturup sizi denetlemek, yargılamak veya akıl vermek değildir.

Peki nedir bu koçluk(Çerkezköy bireysel koçluk)?
Size ulaşmanız gereken hedefi belirlemenizi, bu hedefe ulaşmak için siz de bulunan güçlü yönlerinizi keşfetmenizi ve içsel olarak size engel oluşturan duygularınız fark edip bunları nasıl çözeceğinizi fark ettiren eşsiz bir hizmettir.
Bireysel olarak konuşma bozukluğu ve dikkat dağınıklığında etkili olan TOMATİS metodu,
Kararlarınızı almanızda, sorunlarınızı çözmenizde, bilinçaltınızı temizlemeniz de yani aklınızı berraklaştırmanızda destek olan NLP ve profesyonel koçluk uygulamaları,
İş yaşamında veya özel hayatta ihtiyacınız olan özgüven, motivasyon, öz disiplin ve cesaret gibi değerleri size tekrar hatırlatacak ve kazandırabilecek performans ve motivasyon koçluğu teknikleri.
Nefesimizi daha sağlıklı alabilmek, vücudumuza ve zihnimize hakim olmak ve daha verimli kılmak adına nefes koçluğu ve yoga eğitimlerimiz,

Yaşama farklı bir bakış açısı kazandıracak KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ ve benzeri bir sürü uygulamayla hayat kalitenizi arttıracak PRATİK AKIL koçluk ekibiyle hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

WhatsApp chat